0 Beds
137,500 sqft
C$37,500,000
605 Sheldon Drive Cambridge ON, N1T 2K1
Price per sqft
C$272.73
Built in
2007
Property size
137,500 sqft
Property type
Commercial
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
40808227
Interior features
Bedrooms
0
Exterior features
Lot Size
10.66 Acres
Powered byLuxury Presence