4 Beds
3 Baths
3,908 sqft
C$2,980,000
1340 Contour Drive Mississauga ON, L5H 1B2
Price per sqft
C$762.54
Property size
3,908 sqft
Property type
Residential
Garages
2
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
40824280
Interior features
Bedrooms
4
Total Bathrooms
3
Full Bathrooms
3
Exterior features
Lot Size
0.51 Acres
Other property details
Taxes
$13,492
Tax Frequency
Annually
Garage Spaces
2
55+/Senior Community
No
Powered byLuxury Presence